• April 14, 2020
  • admin1
  • 0

Rozpocznij dzień, gdy ruchy są w odstępie 15 minut.

Rozpocznij dzień, gdy ruchy są w odstępie 15 minut.

Dlaczego, u licha, mielibyśmy chcieć to zrobić, możesz zapytać?

Dlaczego powinienem przeprowadzić płukanie słoną wodą?

Master Cleanse to płyn do szybkiego wyciskania soku, który nie zawiera żadnego błonnika, a zatem nie wystąpią naturalne ruchy jelit, ponieważ to błonnik angażuje nasze trawienie i proces perystaltyki (fale skurczów mięśni w naszym przewodzie pokarmowym). , który przekazuje nasze pożywienie wzdłuż linii demontażu przewodu pokarmowego.

Więc musimy zhakować nasz system, aby stworzyć eliminację, ponieważ podczas stosowania diety z lemoniadą cytryna oczyszcza i szybko oczyszcza i pobudza ogromne ilości odpadów i zmagazynowanych toksyn, których musimy się pozbyć, głównie przez okrężnicę. Spłukiwanie słoną wodą to wyjątkowy i doskonale dopasowany sposób, ponieważ słona woda szybko przepływa, działając jak swego rodzaju odgórna lewatywa.

Wiele osób od wieków, które nie są na Master Cleanse, stosuje oczyszczanie słoną wodą, aby pomóc w zaparciach, wzdęciach, czyszczeniu okrężnicy itp. Istnieje naturalnie grupa głosów sprzeciwiających się tej praktyce, ale udowodniono, że jest to bezpieczne i skuteczne w przypadku te cele przez co najmniej setki lat, jeśli nie tysiące.

Podczas głównego oczyszczania, płukanie słoną wodą jest opcjonalne

Jedno z naszych najczęstszych i najczęściej zadawanych pytań na temat całego programu Master Cleansing dotyczy przepłukiwania słoną wodą, a konkretnie tego, czy istnieją alternatywy, wskazówki ułatwiające to, czy po prostu sposoby na obejście konieczności robienia tego wszystkiego razem. Świetna wiadomość, jeśli jesteś w obozie wielu ludzi, uważasz, że cały pomysł na oczyszczanie z soli morskiej jest trudny; Spłukiwanie słoną wodą jest opcjonalne. Ale uważam, że jest to bardzo pomocne w uzupełnieniu innego rozwiązania, które mamy do dyspozycji, ziołowej herbaty przeczyszczającej.

Herbata ze środkiem przeczyszczającym jest jak głębokie szorowanie i kopanie w zakamarkach, gdzie spłukiwanie słoną wodą jest bardziej jak myjnia samochodowa, która usuwa brud i brud z powierzchni. Ponieważ może to być wyzwaniem, polecam naprzemienne dni na SWF i środek przeczyszczający.

Jak wykonać spłukiwanie słoną wodą?

Przepis na spłukiwanie słoną wodą jest niezwykle prosty, podobnie jak łatwo jest wywołać zamieszanie i błędy, które mogłoby się wydawać:

Przepis na spłukiwanie słoną wodą

2 łyżeczki soli morskiej (szara) himalajska sól morska (różowa)1 litr czystej wody

Otóż ​​to. Najprostszy przepis na świecie, w który wierzę.

Teraz czas na zabawną część. W tym miejscu będziesz chciał uważnie je śledzić, aby upewnić się, że nie utkniesz, zastanawiając się, dlaczego spłukiwanie słoną wodą nie działa. Jest nieuchronnie wiele wskazówek, które ułatwią fokom oczyszczanie słoną wodą, ale zamierzam przedstawić moją standardową procedurę po wielu, wielu udanych rzutach solą fizjologiczną pod moim pasem.

Możesz nawet obejrzeć film na YouTube o tym, jak przeprowadzić spłukiwanie słoną wodą, aby działało za każdym razem.

9 kroków do spłukiwania słoną wodą jak mistrz

Odczekaj co najmniej 1 godzinę po ostatnim posiłku (w tym lemoniadzie) lub zrób pierwszą rzecz rano na czczo.Wlej 1 litr czystej wody do 1 litrowego szklanego słoika (plastik jest w porządku, ale kto chce plastik?)Wymieszaj z wodą 2 łyżeczki soli, wstrząsając i mieszając, aż do całkowitego rozpuszczenia.Wypij cały roztwór w 5 minut lub mniej. Spróbuj wypić jednym dużym haustem, tak jak na filmie. Myślę, że zajęło mi to 20 sekund.(Opcjonalnie) Połóż się na prawym boku przez 30 minut. Pomoże to wodzie szybciej i pewniej przejść przez system.Trzymaj to! Przez początkowe pomruki, aż nie możesz już dłużej wytrzymać. Zapewni to ładne, duże nagromadzenie i uważam, że przygotowuje scenę dla reszty twoich ruchów. Gdy poczujesz, że nie możesz już dłużej wytrzymać, idź do łazienki. Słowo ostrzeżenia, gdy czekasz na ten moment. NIE PUSZCZAJ BĄKÓW!!! Z pewnością nie przejedziesz tylko powietrzem – jeśli wiesz, o co mi chodzi. Odnosi się to również przez resztę dnia. Nie daj się zwieść, bo wyjdziesz z pracy, żeby zmienić spodenki. Pierwsza część będzie dość duża i dość mocna. Będziesz chciał spłukać prawie natychmiast. Aby zrozumieć cały bałagan, spójrz… jeśli się odważysz.Przygotuj się na 1-2 godziny ruchów. Dlatego zalecam wykonywanie Płukania Słoną Wodą rano (wraz z naturalnym postem). Możesz mieć od 1 do 7 ruchów, przy czym pierwszy z nich będzie najbardziej znaczący, a kolejne ruchy będą coraz słabsze z każdym pasującym kolorem.Po pierwszym ruchu weź pierwszą lemoniadę. Potrzebujesz wystarczająco dużo czasu, aby płyn przeszedł przez żołądek do jelita grubego, zanim żołądek będzie gotowy do przetworzenia lemoniady.Rozpocznij dzień, gdy ruchy są w odstępie 15 minut. Po tym powinieneś być w porządku, aby trzymać go, dopóki nie znajdziesz toalety, jeśli będziesz musiał iść do pracy lub wyjść w świat publiczny. Z tego powodu decyduję się przejść ten proces wieczorem, nie mając dokąd pójść przez resztę dnia. (Ponadto, ponieważ lubię brać prysznic, a prawdę mówiąc, nie jestem poranną osobą). Spłukiwanie słoną wodą nie jest zbyt przyjemne, ale ma kluczowe znaczenie dla skutecznego detoksu.

Oryginalna książka mówi o 2 łyżeczkach, ale prawie za każdym razem używałem 1 łyżki stołowej i działa to tak samo dla mnie. Ostatnim razem, kiedy robiłam oczyszczanie, próbowałam go na każdy sposób (raz z 2 łyżeczkami, a potem ponownie z 1 łyżką stołową) i za każdym razem odniosłem sukces.

3 najważniejsze wskazówki dotyczące spłukiwania słoną wodą

Nie możesz znieść smaku Salt Water Flush? Oto kilka prostych wskazówek, jak pozbyć się tego „frajera”.

Dyszeć: Lubię „tłuc” – może dlatego, że lubię udawać, że wciąż jestem na studiach, a sól morska to tak naprawdę stojak na beczki. Wprowadzam się też do łazienki i przed lustremSkupienie: dobrze wstrząśnij i podejdź do zlewu. Lubię „tłuc” – może dlatego, że lubię udawać, że wciąż jestem na studiach, a sól morska to tak naprawdę stojak na beczki. Wprowadzam się też do łazienki i staję przed lustrem. Jakoś, obserwując siebie, udaje mi się wypić cały litr za jednym razem, rozlewając bardzo mało. To również samo w sobie jest wyzwaniem, zwłaszcza gdy twój żołądek stał się bardzo mały po nie przyjmowaniu pokarmów stałych. Są szanse, że w połowie poczujesz się pełny, więc po prostu idź dalej. Zatrzymanie powoduje tylko posmakowanie soli i aktywuje odruch wymiotny. Chociaż nie jest wymagane wypicie roztworu za jednym razem, przekonasz się, że smak jest taki, że będziesz chciał szybko go usunąć. To nie jest straszne, ale nie do końca przyjemne, dlatego decyduję się z tym skończyć. Lubię też małe wyzwanie.Strzelać & Chase: Nie próbowałem tej metody, ale wydaje mi się to rozsądne. Podziel wodę na dwa pojemniki o pojemności 500 ml. Wymieszaj wszystkie 2 łyżeczki w 1 pojemniku. Wypij to najpierw. Następnie ścigaj go czystą wodą JAK NAJSZYBCIEJ. To bardzo ważne, ponieważ chcesz, aby dwie „dawki” zmieszały się w jedną w twoim żołądku. Powinno to szybko oczyścić podniebienie, usunąć smak soli i odwrócić uwagę od nieprzyjemności.

Sprawdź nasz pełny post (9 innych wskazówek) na temat wskazówek dotyczących spłukiwania słoną wodą tutaj.

11 najważniejszych pytań i obaw dotyczących spłukiwania słoną wodą

Poniższe 11 pytań jest wymienionych w kolejności częstości otrzymywania (oraz kilka odmian tego samego pytania. Omówimy je szczegółowo w sekcji często zadawanych pytań na stronie internetowej, a także wiele innych, więc jeśli nadal masz do czynienia z wyzwaniem łzy na temat tego procesu i zdecydowania, aby to opanować, upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie odpowiedzi.

Czy mogę spłukiwać słoną wodą w nocy? Kiedy mam zrobić SWF? Czy mogę spłukać słoną wodą po jedzeniu? Kiedy mam zrobić SWF, jeśli używam też środka przeczyszczającego?Płukanie słoną wodą możesz wykonać w nocy lub o dowolnej porze (o ile na pusty żołądek). Ale uważam, że najlepiej jest rano, ponieważ naturalnie pościsz, to przyjemna rutyna i nie przeszkadza w ciągu dnia. Możesz mieć tendencję do zapominania lub nie mieć czasu na zrobienie tego wieczorem. (pełna odpowiedź tutaj)Spłukiwanie słoną wodą nie działa, dlaczego? Co robić? Nie tracę wagi. Mam wzdęcia / ZaparciaJest tylko kilka powodów. Oto top 3. #1 za dużo lub za mało soli. #2 zły rodzaj soli. # 3 Nie zrobiłeś tego na pusty żołądek. [highlight]UWAGA:[/highlight] Dało się wiele pytań dotyczących tego procesu. Faktem jest, jakkolwiek niektórzy twierdzą, że to nie zadziałało dla nich, może działać dla absolutnie każdego. Kluczem jest dostosowanie ilości soli w celu stworzenia odpowiedniego rozwiązania dla Twoich indywidualnych potrzeb. Upewnij się również, że nie używasz jodowanej soli kuchennej. Nie-jodowana organiczna sól morska jest niezbędna. (pełna odpowiedź tutaj):Czy istnieją alternatywy dla przepisu na spłukiwanie słoną wodą? Czy to naprawdę konieczne?Najlepszą alternatywą jest NIE ROBIĆ TEGO. To opcjonalne. Poza tym tak naprawdę nie ma alternatywy. Oto kilka wskazówek, które to ułatwią (omówione poniżej). Możesz zastąpić sól. Nie możesz usunąć wody. Nie ma z czym pracować. Więc jeśli po prostu nie możesz tego przyjąć, trzymaj się przeczyszczającej herbaty detoksykującej. (pełna odpowiedź tutaj)Czy spłukiwanie wodą morską jest bezpieczne? Nie umierasz od wypicia słonej wody? Co dzieje się z moim ciałem z całej tej soli (zwłaszcza jeśli się nie „przepłukuje” i nie przechodzi przeze mnie.Spłukiwanie słoną wodą jest całkowicie bezpieczne. Trzeba przyznać, że jest to trochę surowe, szczególnie dla twojej wewnętrznej flory jelitowej (mikrobiomu), którą będziesz chciał uzupełnić probiotykiem po zakończeniu głównego oczyszczania. Jeśli kolor się nie powiedzie, ilość soli to tylko 2 łyżeczki. ŚREDNIE spożycie to prawie 2 łyżeczki dziennie. Tak więc połowa zachodniej populacji spożywa w żywności więcej (w niektórych przypadkach znacznie więcej) niż 1 SWF dziennie. A to jest sól kuchenna. Korzyści z soli morskiej w porównaniu z solą stołową (i ogólnie soli) są również udowadniane każdego dnia, więc ilość soli, którą możesz wchłonąć, nie jest czymś, o co należy się martwić. Tak, ludzie zagubieni na morzu umierają od picia słonej wody, ale to dlatego, że piją ją wielokrotnie, a po wielu dniach umierają z odwodnienia, ponieważ pęcherz przepuszcza więcej wody niż przyjmuje z powodu zawartości soli. Jeśli zgubisz się na morzu, nie polecam SWF (ani Master Cleanse w tym przypadku). (pełna odpowiedź tutaj)Czy potrzebuję zarówno środka przeczyszczającego, jak i płynu do płukania solą morską?Nie. Plik SWF jest opcjonalny. Powtarzać. SWF jest opcjonalny (ale wysoce zalecany). Przeczyszczająca ziołowa herbata detoksykująca senes jest obowiązkowa (lub przynajmniej 1 ruch dziennie jest obowiązkowy. (pełna odpowiedź tutaj).Jakiej soli używam? Czy sól kuchenna jest w porządku? Czy niejodowana sól morska jest w porządku?Musisz użyć soli morskiej lub himalajskiej soli morskiej. Nie możesz się oczyścić z soli morskiej, ani spłukać solą morską bez soli morskiej. Sól himalajska jest nadal solą morską, ponieważ pochodzi ze starożytnego oceanu, który był kiedyś obecny w miejscu, w którym żyją obecnie Himalaje. (pełna odpowiedź tutaj)„Płukanie solą morską”Jak mogę wypić całą słoną wodę? To trudne? Jak to ułatwić?Moją wskazówką numer 1 jest to wszystko. Po prostu zdejmij to. Naucz się zarządzać odruchem wymiotnym. Skoncentruj się, rozpraszaj, oszukuj się. Wiele z naszych najlepszych wskazówek obejmuje poprawę smaku słonej wody, w tym podgrzanie wody, dodanie do niej odrobiny cytryny (tylko trochę). Zebraliśmy całą listę tych wskazówek w naszym pełnym poście FAQ. (pełna odpowiedź tutaj).Jak długo mam czekać, aż zacznę lemoniadę po zażyciu soli morskiej?Poczekaj, aż wykonasz pierwszy ruch. Chcesz, aby słona woda przeszła przez żołądek do okrężnicy, aby żołądek mógł zmienić biegi i zacząć trawić zamiast spłukiwać. To kolejny powód, aby nie zabierać całego litra słonej wody zbyt długo. Im dłużej czekasz na rozpoczęcie lemoniady, tym gorzej się poczujesz, ponieważ potrzebujesz tej energii z samego rana.Czy mogę kontynuować SWF podczas przerwy lub po głównym oczyszczeniu (np. aby pomóc w zaparciach).Oczywiście. Ale nadal będziesz chciał upewnić się, że nie bierzesz go na pusty żołądek i używaj go jak srebrnej kuli, zarezerwowanej na specjalne okazje. To jedna z tych rzeczy, których nie chcesz przesadzać. To trudne dla twojego systemu i jeśli robisz to co tydzień, nigdy nie odbudujesz swojego mikrobiomu jelitowego (dobrych bakterii). Jeśli nadal masz uporczywe zaparcia, będziesz potrzebować dodatkowych terapii, aby zaradzić przyczynie. Zazwyczaj jednak TMC ma talent do rozwiązywania problemów, które mogły spowodować stan zaparcia. Więc poczekaj i zobacz, ale jak zawsze bądź mądry.

Możesz również sprawdzić naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami lub często zadawanymi pytaniami, która odpowie na większość pytań, a także ta strona z częstymi błędami.

Czego jeszcze mogę się spodziewać po spłukiwaniu słoną wodą?

Oczywiście wraz z solą morską będziesz wyrzucał odpady. W ciągu pierwszych 2 dni będziesz usuwać pozostałe ciała stałe w przewodzie pokarmowym z dni poprzedzających ten dzień. Jeśli zaczniesz dietę od razu, będzie to bardziej prawdziwe niż w przypadku, gdy zaczniesz ją stosować, a zatem będziesz mieć tylko sok w swoim systemie. Niezależnie od tego zdziwisz się, widząc (jeśli odważysz się spojrzeć), że przez wiele dni będziesz nadal wydalał stałą materię. Obrzydliwe, na pewno, ale też wzmacniające. Naprawdę zaczynasz rozumieć wartość tego procesu, kiedy dostrzegasz eliminację odpadów, które były przechowywane w twoim ciele przez miesiące, a nawet dekady.

Łatwiej jest przy wsparciu grupy

Dla wielu z nas The Master Cleanse Experience polega na tym, aby zacząć od nowa, wprowadzać zmiany i dzielić się ze sobą w celu wsparcia i zachęty. A ponieważ wszyscy jemy tak dużo w czasie wakacji, zauważyłem, że wiele osób prawdopodobnie rozpocznie Master Cleanse po Nowym Roku, Wielkanocy, wakacjach letnich i po wakacjach jesiennych. Wydawało się logiczne, aby stworzyć The Quarterly Master Cleanse Group Cleanse.

Oczyszczanie grupowe nie tylko da nam forum, na którym będziemy się wspierać, wspólnie przeprowadzając Mistrzowskie Oczyszczanie, ale także umożliwi nam śledzenie naszych doświadczeń poprzez ustalanie standardów w rozmowie. Gdybyśmy wszyscy po prostu opublikowali przypadkowe myśli, otrzymalibyśmy znacznie mniejszą wartość z komentarzy. Ale jeśli komentarze są ustrukturyzowane i trafne według czasu i tematu, możemy uzyskać jeszcze więcej wglądu, szybciej i skuteczniej. Dlatego prosimy uczestników o rozpoczęcie i zakończenie Master Cleanse w tych samych terminach.

Zapewniamy również 5 tematów, na które można zamieszczać komentarze, aby ustrukturyzować porady i pytania od naszych uczestników. Nasze wpisy na te konkretne tematy będą pełnić funkcję Dziennika Codziennego, otwartego na wsparcie całej społeczności. Co kwartał nagrodzimy wszystkich, którzy zostawią komentarze ogólnie, ale konkretnie, jeśli ukończysz całe Master Cleanse i Journal Daily na tych Daily Journal Pages, będziesz uprawniony do naprawdę wspaniałych nagr https://produktopinie.top/adamour/ód.

Publikuj swoje komentarze każdego dnia na tych stronach dziennika

Daty programu Master Cleanse Group Cleanse Experience. Jeśli musisz rozpocząć dzień lub dwa przed lub po naszych terminach, a nadal chcesz wziąć udział, po prostu skomentuj swój dziennik za pomocą programu Microsoft Word lub dowolnego innego edytora tekstu na komputerze. Następnie po prostu opublikuj swoje odczucia w odpowiednich dniach i tematach. Rejestracja jest zawsze otwarta na zajęcia otwarte, dzień przed terminem The Eeas-In dla każdego wydarzenia. 

Moje doświadczenie grupowe – strona główna & RejestracjaPsychologiczne EmocjonalneProces i LemoniadaOdchudzanie i fizyczneDetoks i spłukiwanie słoną wodąWsparcie – społeczne, przyjaciele i rodzinaOgólne pytania i komentarze

Każde doświadczenie grupowe rozpocznie się w pierwszy PEŁNY poniedziałek (nigdy następnego dnia, ale w następnym tygodniu) po każdym większym święcie lub zmianie sezonowej zimy (Boże Narodzenie i Nowy Rok), wiosny (Wielkanoc), lata (Dzień Niepodległości) i jesieni .